Alfa Romeo Giulia

Nakonfigurujte si svoje nové Alfa Romeo teraz s atraktívnym cenovým zvýhodnením na výbavu až do výšky 5.000 EUR s DPH a servisným paketom Easy Care na 3 roky / 90.000km zdarma.

Giulia od 366 EUR mesačne

Easy Care service program
3 roky/90.000 km

Garantovaná zostatková hodnota

Vytvorená pre riadenie.
Giulia od 366 EUR mesačne
Easy Care service program
3 roky/90.000 km
Garantovaná zostatková hodnota• Navigačný systém Alfa Connect
• 17 '' kolesá z ľahkých zliatin
• Parkovacie senzory s kamerou
• Sledovanie mŕtveho uhla za vozidlom
• Autonómne brzdenie s detekciou chodcov
• Sedadlá v prevedení látka / koža

Dizajn a komfort
Každý detail modelu Alfa Romeo Giulia vychádza z techniky. Výsledkom je svalnatý dizajn, ktorý podčiarkuje vynikajúci výkon a zlepšuje aerodynamiku. Kokpit Giulie bol koncipovaný tak, aby bol vodič stredobodom všetkého. Jednotlivé ovládacie prvky vytvárajú harmonické a neviditeľné rozhranie človek-stroj, ktoré poskytuje úplnú kontrolu. Cestujúcim tak ponúka úplne neopakovateľné zážitky.

Bezpečnosť a infotelematika
Alfa Romeo Giulia využíva najmodernejšie technológie bezpečnosti a infotelematiky.
V štandarde všetkých verzií ponúka Giulia systém varovania pred čelným nárazom FCW, automatické núdzové brzdenie AEB a sledovanie jazdných pruhov LDW. Pokiaľ ide o infotelematiku, v rámci voliteľnej výbavy Giulie je k dispozícii systém Alfa Connect 3D Nav 8.8“, digitálne rádio DAB, 7palcový farebný TFT prístrojový panel a audio systém Sound Theatre od spoločnosti Harman Kardon s 10 reproduktormi (vrátane subwoofera).
Alfa Romeo Giulia bola odbornou aj laickou verejnosťou vždy veľmi dobre hodnotená. Doteraz na trhoch regiónu EMEA nazbierala viac ako 30 ocenení. Prečo? Pretože Giulia je vozidlo stvorené pre riadenie. Ide o športový sedan, ktorý ponúka pokročilé technológie, dynamickú povahu a vynikajúci výkon a účinnosť.

Servisný balíček Easy Care: 3 roky / 90.000km
Servisný plán navrhnutý tak, aby bol jednoduchým spôsobom rozpočtu pre servisné požiadavky vášho vozidla, čo zaistí, že vaše vozidlo nikdy nezmešká životnosť dôležitého servisného intervalu a zaručuje vám maximálnu životnosť vášho vozidla.

•Zahŕňa všetky diely, pracovnú silu a kvapaliny potrebné na vykonanie predpísaného servisu pre vaše vozidlo.
•Europské pokrytie.
•Záruka používania iba originálnych dielov u autorizovaných predajcov.


Pri financovaní vozidla Alfa Romeo Giulia s obstarávacou cenou 29.907,50 EUR prostredníctvom finančného lízingu s úrokom 4,55% p.a. na tri roky a pri financovanej hodnote 16.449,12 EUR zaplatíte 35 mesačných splátok s havarijným poistením v poisťovni Generali vo výške 343,57 EUR, resp. aj s povinným zmluvným poistením v poisťovni Generali vo výške 365,24 EUR, a poslednú navýšenú splátku s havarijným poistením vo výške 9.666,53 EUR, resp. aj s povinným zmluvným poistením vo výške 9.688,20 EUR.
Poplatok za spracovanie obchodného prípadu je 0 EUR, predajná cena je 1,20 EUR, poplatok pri ukončení lízingovej zmluvy je 60 EUR a RPMN je 14,19%.
Celková čiastka s havarijným poistením, ktorú 36 splátkami zaplatíte, je vo výške 21.752,55 EUR, resp. aj s povinným zmluvným poistením vo výške 22.532,67 EUR.
Pred splatnosťou poslednej splátky sa klient môže rozhodnúť pre jednu z možností - (1) poslednú splátku zaplatiť a vozidlo si ponechať, (2) rozložiť poslednú splátku na ďalšie obdobie financovania, (3) predať vozidlo dílerovi za dohodnutú kúpnu cenu (podmienka max. ročného nájazdu 30.000 km), (4) prenechať vozidlo financujúcej spoločnosti UniCredit Leasing Slovakia, a.s. (podmienka max. ročného nájazdu 30.000 km a technického stavu vozidla v súlade so Sprievodcom vrátením vozidla, uverejneným na webovej stránke spoločnosti UniCredit Leasing Slovakia, a.s. https://www.unicreditleasing.sk/sk/Poradime-vam/Zmluvy/Odovzdanie-vozidla).
Akcia platí do 30.6.2019. Ponuka platí pre model Giulia Super 2.0T 200k AT8. Kombinovaná spotreba 4,9–9,2 l/100 km, emise CO2 128–212 g/km. Použité fotografie sú len ilustračné. Ponuka platí pre
skladové vozidlá s emisnou normou E6B do odvolania alebo do vyčerpania zásob. Nechajte si spracovať konkrétnu ponuku u autorizovaných predajcov Alfa Romeo.
Dvojročná základná záruka výrobcu a ďalšie 3 roky zmluvnej záruky Powertrain Care s limitom do 100 000 km. Podrobné informácie u autorizovaných predajcov Alfa Romeo.

Back to top