Inšpiruj svoje zmysly

Plne elektrická Kia EV6.

Plne Elektrický crossover
Ultrarýchle časy nabíjania
Dojazd až 528 km
7-ročná neobmedzená záruka

Môžeš ostať v pohode, vďaka 7-ročnej záruke je bezpečné vlastniť vozidlo Kia.

Cenník na stiahnutie

Preskúmaj cenník elektrického crossoveru Kia EV6.
Stiahnuť PDF

Kia EV6 je Európskym autom roka 2022.

Úplne nová Kia EV6 získala prestížne ocenenie Európske auto roka (Car of the Year 2022). Inovatívny plne elektrický crossover zvolila porota zložená z rešpektovaných motoristických novinárov z 22 európskych krajín za celkového víťaza.

Kia EV6

Inšpiruj sa

Pripravený na budúcnosť

Plne elektrický crossover EV6 predstavuje novú éru a určuje štandardy na najbližšie roky. Inšpiruj sa nápadným a osobitým dizajnom.

Dizajn

Moderný, športový, a predsa ikonický

Pohyb, ktorý inšpiruje

Ideme v ústrety budúcnosti.

Navrhnutý, aby inšpiroval

EV6 je moderný športový crossover. Každý detail pútavého robustného dizajnu je navrhnutý tak, aby vytvoril jedinečný športový vzhľad.

Inteligentný systém predných svetlometov EV6

Bezpečnosť pri jazde je najdôležitejšia. Inteligentný systém predných svetlometov ti vďaka novej technológii adaptívnych diaľkových svetiel umožňuje vidieť zreteľne aj v noci bez toho, aby si oslepoval iných vodičov.

Jedinečný svetelný podpis

Náš svetelný podpis sa tiahne zakrivenou líniou od zadného blatníka, naprieč batožinovým priestorom až po druhý blatník. Početné LED diódy vytvárajú nádherný pianový efekt, čím sa stáva EV6 neprehliadnuteľnou.

Krídlový strešný spojler

Strecha modelu EV6 nadväzuje na čisté športové línie a na jej konci dominuje krídlový spojler. Ten nielenže vyzdvihuje štýl, ale tiež zlepšuje aerodynamiku vozidla, čím sa jazda stáva efektívnejšou.

Zapustené kľučky s automatickým vysúvaním

Nielenže vyzerajú dobre, ešte aj zlepšujú aerodynamiku. Keď sa priblížiš k vozidlu, zapustené kľučky s automatickým vysúvaním sa vysunú, čím zjednodušujú prístup k autu.

Ultrarýchle dobíjanie

Vďaka 800-voltovému vysokorýchlostnému viacrežimovému nabíjaciemu systému môžeš byť stále na cestách. Za 4,5 minúty sa model EV6 dokáže dobiť až na dojazd 100 kilometrov.

Inšpiruj sa

Vstup do modelu EV6 je ako vstup do budúcnosti. Kabína bola navrhnutá tak, aby ti čo najviac spríjemnila zážitok. Oplýva funkciami, vďaka ktorým budeš elegantný, inšpirovaný a v bezpečí.

Displej, ktorý ťa pohltí

Dva panoramatické 12,3″ zakrivené displeje poskytujú dôležité informácie s minimom ovládacích prvkov pre nerušený zážitok z jazdy.

Pôsobivá navigácia

EV6 poskytuje na dvoch panoramatických 12,3″ zakrivených displejoch navigáciu vo vysokom rozlíšení. To však nie je všetko. Projekčný displej s rozšírenou realitou (AR) ti zobrazuje údaje v tvojom zornom poli a navigácia premieta pokyny priamo na cestu pred tebou.

Relaxačné sedadlá

V záujme čo najväčšieho pohodlia sa relaxačné sedadlá modelu EV6 počas nabíjania sklápajú dozadu. Počas sklápania optimalizujú tvoje držanie tela a ideálne rozložia tlak na organizmus. Pohodlne sa usaď.

Zážitok z interiéru

Pri návrhu interiéru modelu EV6 sme sa snažili vytvoriť jedinečný priestor s dizajnom zameraným na ľudí. Pre posilnenie zážitku sme pridali ambientné osvetlenie interiéru, čím vozidlom získalo nádych výnimočnosti.

„Plávajúca“ stredová konzola

Priestrannú kabínu dopĺňa „plávajúca“ stredová konzola s úložným priestorom na všetky tvoje osobné veci a zabudovanou bezdrôtovou nabíjačkou na telefón. Takto sa snažíme zlepšiť tvoj zážitok z interiéru.

Predný a zadný kufor

EV6 ponúka priestranný zadný kufor s kapacitou až 520 litrov a tiež predný batožinový priestor. Vďaka tomu, že tento model nemá spaľovací motor, ponúka viac batožinového priestoru, a to dokopy až 572 litrov.

Všetko pod kontrolou

Vďaka volantu modelu EV6 môžeš mať všetko dôležité pod kontrolou. Umožňuje ti nielen prijímať hovory a prepínať hudbu, tiež s ním dokážeš maximalizovať efektívnosť a dojazd vďaka rekuperačnému brzdeniu alebo výberu želaného jazdného režimu.

Intuitívny prepínací ovládač

Vďaka intuitívnemu ovládaču prepínania na stredovej konzole môžeš jedným dotykom prepínať medzi navigáciou, zábavnými funkciami či automatickou klimatizáciou. Tvoja jazda tak bude ešte pohodlnejšia.

Dodaj si energiu jazdou na jednom z mnohých elektrifikovaných modelov Kia

#GoElectric

Nabíjanie

Nabi sa takmer kdekoľvek

S Kia máš prístup k mnohým nabíjacím staniciam, ktoré vyhľadáš a zaplatíš jednoducho cez aplikáciu. Tiež máš možnosť inštalovať si doma s pomocou našich autorizovaných partnerov svoju súkromnú nabíjaciu stanicu – wallbox.

Kontakt na predajcov

Ing. Tomáš Varga

Vedúci predajca

Martin Šesták

Predajca

Ing. Igor Žák

Predajca

Back to top